Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
JAN BURY ZATRZYMANY W NOCY PRZEZ CBA CZAS NA LUBLIN.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd mi ze dozyłam chwili kiedy Polacy nie chcą kościoła - mam 45 lat wykształcenie wyższe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddać za darmo i zwolnić z podatków do następnego milenium.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwi Polacy wiedza doskonale skąd brać inspiracje do walki z lewackim robactwem. Pokazaliśmy w wyborach! Tysiąc lat minie zanim liberalno-lewacko-niemiecko-żydowska opcja wróci do władzy, jeśli w ogole wróci. Czas na reformowanie kraju, na wzbogacanie ojczyzny i naprawę moralną. Kosciol zawsze był i pozostanie z uczciwymi i godnymi szacunku ludźmi. Takich, co ubliżają Panu bogu powinno się spisywać do kartoteki, żeby moc kontrolować wrogów ojczyzny chrześcijańskiej!
  A co kościół ma wspólnego z Bogiem ?? I Panu Bogu się piszę z dużych liter, bluźnierco !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwi Polacy wiedza doskonale skąd brać inspiracje do walki z lewackim robactwem. Pokazaliśmy w wyborach! Tysiąc lat minie zanim liberalno-lewacko-niemiecko-żydowska opcja wróci do władzy, jeśli w ogole wróci. Czas na reformowanie kraju, na wzbogacanie ojczyzny i naprawę moralną. Kosciol zawsze był i pozostanie z uczciwymi i godnymi szacunku ludźmi. Takich, co ubliżają Panu bogu powinno się spisywać do kartoteki, żeby moc kontrolować wrogów ojczyzny chrześcijańskiej!
  A co kościół ma wspólnego z Bogiem ?? I Panu Bogu się piszę z dużych liter, bluźnierco !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS wygasi i tę szkołę może i żłobek :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla mieszkańców! Jestem z wami, gdzie mogę się podpisać? To ciężka walka ratowanie ludzi pozbawionych własnej woli przez sektę z watykanu, biedni nie zdają sobie sprawy że za darmo oddają polskie grunty obcemu KRK. te biedne zoombie skowyją na rozkaz sekty coś o "lewacko-żydo-komunie.." i że to "walka z kościołem" ale nie zdają sobie że tu nie chodzi o "kościół" tylko o grunt rzekomo pod kościół za 10% wartości. A KRK wybuduje tam co zechce np ostatnio modne biurowce... lub inny lokal pod wynajem za 1000% średniego czynszu...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd mi ze dozyłam chwili kiedy Polacy nie chcą kościoła - mam 45 lat wykształcenie wyższe
ale wyższe techniczne czy humanistyczne - pytam, bo bardzo mnie to interesuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo! ratusz powinien wysluchac mieszkancow potrzebna jest wiedza i edukacja, nie slepa wiara w gadajacego weza i spadajaca z nieba kasze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!!!!!!!!! Dość już tych bałwochwalczych budowli!!! I władzy pedofili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Premier i prezydent Kaczyński będzie zadowolony jeśli powstanie tam kościół!!! A może od razu dwa kościoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo mieszkancy trzymam za was kciuki i za dzis i na przyszlosc gdzie sie da trzeba gonić tą czarną mafię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo tak trzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Sama bym się podpisała z przyjemnością!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd mi ze dozyłam chwili kiedy Polacy nie chcą kościoła - mam 45 lat wykształcenie wyższe
 
wstyd mi ze dozyłam chwili kiedy Polacy nie chcą kościoła - mam 45 lat wykształcenie wyższe
Pani zapomniała dopisać:"wykształcenie wyższe niż podstawowe -bo przez trzy dni chodziłam na kurs szydełkowania w Kole Gospodyń Wiejskich -stąd to "wykształcenie wyższe"... :lol:  A tak Na Serio: a może Polakom wstyd za to, co wyprawiają teraz księża (kobiety, szybkie samochody, alkohol, itp.) i dlatego nie chcą następnego kościoła ??? A może WRESZCIE Polacy chcą COŚ zrobić dla swoich dzieci, a nie tylko dla sukienkowych ??? Niestety -ale powiedzmy sobie szczerze: nasi współcześni księża coraz bardziej zaczynają się "oddalać" od prawdziwego Kościoła i Prawdziwego Boga. To przykre jest... Ostatnio przestałem chodzić do kościoła -ale zacząłem chodzić do Kościoła Zielonoświątkowców -tam przynajmniej pastor ma żonę i dzieci -i nie udaje kogoś, kim nie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na ch..... wam przedszkole ??!!! jezusa...jezusa wam trzeba !!!!!!! hahahaha.. .żart oczywiście.... no cóż... ale wielebny też się będzie potrafił zająć dziećmi... lepiej niż niejedna przedszkolanka ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślicie, że to przejdzie? Za rządów Pis?!!! O, naiwni...:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na nałkowskich tez mieli zbudowac swiatynie i dom opieki. na razie stoi wielgachne brzydkie wielkie gmaszysko i jest niedokończone a dom opieki? nie ma i zapewne nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzymajcie się, dzieci są przyszłością narodu, nie te bezpłodne patafiany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ha ha ha...skończyły się dla was czasy, kiedy lewadztwo plulo w twarz narodowi i innym Polakom! Kościół będzie nawet jak Zuk się sprzeciwi! To jest instytucja potrzebna dla budowy kręgosłupa społeczna politycznego młodego pokolenia. Czas przestać żyć w grzechu!
  szybko szybko weź leki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...